Neden Katılımcı Olmalısınız?

MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜZÜ GENİŞLETİN

Hem fuar öncesi hem fuar sırasında yapılan yoğun tanıtım ve pazarlama çalışmaları sayesinde müşteri portföyünüzü genişletebilir, yeni müşterilerle iş bağlantıları kurarak, iş hacminizi arttırabilirsiniz.

YENİLİKÇİ ve İLGİ ÇEKİCİ SUNUMLAR YAPIN

Son teknoloji ürünlerinizi ve en yeni hizmetlerinizi piyasaya sunabilir, fuarı ziyaret edecek potansiyel müşterilerinize ilgi çekici sunumlar yaparak markanızın etkili şekilde tanıtımını yapabilirsiniz.

YENİ PAZARLARA AÇILMA FIRSATI

Satın Alma Heyet Programları sayesinde yeni ülkelerde yeni pazarlara açılabilir, dünyanın dört bir yanından gelen satın alma uzmanları ve sektör profesyonelleri ile bağlantılar kurabilirsiniz.

YÜKSEK MARKA BİLİNİRLİĞİ

Düzenlendiği sektörün en prestijli fuarına katılarak marka değerinizi güçlendirebilir ve sektörde daha bilinir hâle gelebilirsiniz. Fuarın başarısından yararlanın ve ticaretinize katma değer sağlayın.

SEKTÖREL GELİŞMELERİ TAKİP EDİN

Sektördeki lider firmalarla aynı fuarda bulunarak rakiplerinizi takip edebilir, sektörel kıyaslama yapabilirsiniz. Sektörel trendleri gözlemleyerek, aldığınız talepler doğrultusunda üretiminize yön verebilirsiniz.

İŞ BAĞLANTILARI KURUN

Dünyanın farklı bölgelerinden gelen ziyaretçiler ve katılımcılarla birlikte uluslararası bir ‘network’ oluşturarak ticaret hacminizi arttırabilir, yeni iş birlikleri ve ortaklılara imza atarak, kârlı iş anlaşmaları yapabilirsiniz.

Katılımcı Olun

Katılımcı Profilimiz

Mobilya Üreticileri

Distribütörler

Toptancılar

Yurt Dışındaki Mobilya ve Dekorasyon Firmalarının Türkiye Temsilcilikleri

Salon & Oturma Odası Mobilyası ve Aksesuarları

Yemek Odası Mobilyaları

Yatak Odası Mobilyası ve Aksesuarları

Bebek, Çocuk ve Genç Odası Mobilyası ve Aksesuarları

Duvar, TV ve Saklama Üniteleri

Masa ve Sandalyeler

Ofis Mobilyaları

Sehpa ve Zigonlar

Koltuk, Kanepe ve Yataklı Kanepeler

Bahçe Mobilyaları

Döşemelik Kumaşlar

Aydınlatma

Mutfak Mobilyaları

Banyo Mobilyaları

Ev Tekstili

Klasik İskeletleri

Dekorasyon Ürünleri ve Malzemeleri

Ev Aksesuarları, Dekoratif Mobilyalar

Sektörel Dernekler

Oda ve Kuruluşlar

Sektörel Yayınla

Fuar Künyesi

Fuarın Adı: ANAMOB Anadolu Mobilya Fuarı

Fuarın Yeri: Kayseri OSB Uluslararası Fuar Merkezi /Organize Sanayi Bölgesi, 37. Sk. No: 19, 38070 Kayseri Osb/Melikgazi/Kayseri

Fuarın Tarihi: 9 Ekim 2024 Çarşamba – 13 Ekim 2024 Pazar

Organizatör: Nobel Expo Fuarcılık A.Ş. – www.nobelexpo.com

Katılımcılar: Mobilya Üreticileri, Distribütörler, Toptancılar, Yurt dışındaki mobilya ve dekorasyon firmalarının Türkiye temsilcilikleri, Sektörel Dernekler, Oda ve Kuruluşlar, Sektörel Yayınlar

Ziyaretçiler: Mobilya Mağazaları, Sektör Profesyonelleri, Zincir Mağazalar, İhracatçılar, Mimarlar, Distribütörler, Toptancılar, İç Mimarlar, Bayiler, Oteller

Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz?

ANAMOB Mobilya Fuarı’na katılarak her açıdan yeni nesil bir fuar deneyimi yaşamak ve uluslararası iş ağınızı artırmak için aşağıdaki butona tıklayarak satış ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Katılımcı Olun
Ziyaretçi Olun